• تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
  • تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
طلایاب ارزان

طلایاب ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

طلایاب ارزان: سیستم های  فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب این روز ها در بازار ایران با قیمت های مختلف، تحت لیسانس کمپانی های بزرگ و کوچک با تکنولوژی های گوناگون به فروش می رسند، در واقع اگر قصد تهیه یکی از این سیستم ها دارید با یکی از سردرگم کننده ترین بازار ها روبرو می شوید.

دستگاه طلایاب به دستگاهی گفته میشود که توانائیه تشخیص و تفکیک طلا را از سایر فلزات داشته باشد یعنی ما را از با ارزش یا بی ارزش بودن شئ یافت شده آگاه سازد.

سیستم های گنج یابی،دفینه یابی،فلزیابی،و طلایابی حرفه ای در ایران تحت لیسانس کشورهاو شرکت های مختلف جهان با قیمتهای مختلفی عرضه میشوند که همین موضوع باعث سردرگمی خریدار شده و وی را دچار تردید میکند.

 

new gif
new gif

 

طلایاب دستگاهیست که قادر به  شناسائیه نوع  فلزات از نوع آهن و غیرآهن باشد و میتوان گفت بیشتر به دلیل اینکه ای دستگاها برای پیدا کردن طلا و سکه های طلای مدفون شده در زمین یا دیوار ها و سنگها  استفاده میشوند به نام  دستگاه طلایاب معرف اند  که این قابلیت در فلزیاب ها وجود ندارد و فقط به صورت کلی میتوانند ما را از وجود فلز آگاه کند و عموما دستگاه های طلایاب به دلیل تشیص مناسب با قابلیت (جاست گولد) استفاده شده و قیمت بالائی دارند اما پرداخت ارقام سنگین نیز در آینده به شکلی آسان جبران خواهد شد.

طلایاب ارزان1
طلایاب ارزان1

طلایاب ها امروز بسیار پیشرفته شده اند تعداد شرکت هایی که طلایاب حرفه ای تولید میکنند هم زیاد بوده و  شما باید طلایاب خود را از بین هزاران مدل دستگاه طلایاب انتخاب نمایید. تکنولوژی بالا در این طلایاب ها باعث افزایش قیمت نزولی شده و برخی از کاوشگرانی هزینه زیادی برای خرید طلایاب ندارند و تازه به عرصه فلزیاب وارد شده اند دنبال طلایاب هایی ارزان قیمت هستند.

کاربران متعددا به دنبال طلایاب تصویری ارزان و با کیفیت هستند این طلایاب های ارزان با خصوصیات های مثبت و منفی خود طرفداران خاص و متعدد خود را دارند با اینکه طلایاب های تصویری ارزان قابلیت کاووش در اعماق بالا را ندارند اما میتوان از آنها به عنوان طلایاب های پیشرفته و شخصی استفاده کرد فلزیاب های ارزان به شما کمک میکنند که با پایین ترین قیمت حرفه ای ترین فلزیاب را داشته باشید.

 قطعات حساس باید به گونه ای ترکیب و طراحی شوند که بتوانند به عملکرد بهینه برسند. این امر نیازمند سرمایه گذاریهای زیرساختی، تجهیزات تولید شده با تکنولوژی پیشرفته و هزینه های مربوطه است. این موارد به طور مستقیم در قیمت فروش چنین فلزیاب‌هایی تاثیر میگذارد.

این فرآیند باید به درستی انجام شود، و تمام شرایط ویژه باید در هنگام تولید مورد توجه قرار گیرد و پایداری باید در مرحله طراحی و تولید به دست آید. همه ی این موارد روی هم رفته منجر به هزینه های اضافی می شود.

با این حال، افزایش تقاضا برای چنین فلزیاب‌هایی باعث شده است که صرفه جویی در مقیاس موجب تقویت رقابت شده و تنها حاشیه‌ی سود کمی در بازار به دست بیاید.

بنابراین، طلایاب ها مقرون به صرفه هستند، و میتوان با قیمتی قابل قبول آنها را تولید کرد. قیمت یک طلایاب بستگی به شعاع و متراژ قابل تشخیص آنها متفاوت است.

یکی از مهمترین عوامل در قیمت گذاریه یک دستگاه حذف ذرات آن است که حداقل باید 60%باشد چون قیمت دردستگاهی که حذف ذرات آن 70%باشد تا 80% در حدود 2برابر متفاوت است.

مشخصات یک دستگاه فلزیاب حرفه ای و طلایاب تصویری ارزان:

۱- یک دستگاه فلزیاب قوی باید عمق نفوذ خوبی داشته باشد مثلا ۴ متر

۲-یک فلزیاب قدرتمند یا طلایاب تصویری ارزان باید قابلیت تفکیف داشته باشد یعنی آهن را از غیر آهن و طلا را تشخیص دهد

۳- دستگاه فلزیاب و طلایاب قوی امکان تنظیمات فرکانس را فراهم می سازد.

۴- فلزیاب حرفه ای قابلیت توازن و تعادل دستی دارد زیرا اگر بالانس دستگاه فلزیاب دستی نباشد عمق نفوذ کمتر می شود.

5- یک فلزیاب قدرتمند نشانگر حساسیت دارد.

6_ یکی از مهمترین عوامل در قیمت گذاریه یک دستگاه حذف ذرات آن است که حداقل باید 60%باشد چون قیمت دردستگاهی که حذف ذرات آن 70%باشد تا 80% در حدود 2برابر متفاوت است.

طلایاب ارزان2
طلایاب ارزان2

نوع تفکیک در دستگاه های فلزیاب و گنج یاب قطعا یکی از مهم ترین عوامل انتخاب و قرارگیری آن ها در دسته بندی های مختلف است. در واقع اگر حساسیت کار برای شما بالا است و در مورد محلی که قصد بررسی آن را دارید مطمئن نیستید بهتر است که گزینه های تشخیص نوع فلز و یا همان مدل های تشخیص طلا را انتخاب کنید.

دستگاه طلایاب به وسیله ی یک سرآشکارساز کار میکند که معمولا سیم پیچی الکتریکی سطح زمین است میدان مغناطیسی که بوسیله ی این سیم پیچ بوجود می آید در عمق خاک یا سنگ نفوذ میکند و برای پیدا کردن اجسام مخفی یا قائم شده درون زمین یا دیوار به شما کمک میکند.

فلزیاب ها و گنج یاب های موجود در ایران توسط کشور های مختلفی تولید شده و وارد بازار می شوند، مدل های آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، ترکیه تا چینی، مونتاژ ایران که البته نمی توان از کشور ساخت و مبدا در مورد آن ها قضاوت کرداما مهم است که دستگاه از قطعات مونتاژ کشور های مشهور در زمینه تولید فلزیاب و سیستم های ردیاب استفاده کنند که در قیمت گذاری بسیار تاثیر دارد.

فلزیاب اکسیر
فلزیاب اکسیر

شرکت فلزیاب اکسیر:

در شرکت فلزیاب اکسیر سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت فلزیاب اکسیر به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت فلزیاب اکسیر انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت فلزیاب اکسیر به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس09122200779

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *