• تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
  • تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
فلزیاب ماهواره ای

فلزیاب ماهواره ای

2/5 - (1 امتیاز)

فلزیاب ماهواره ای:

با تشکر و تبریک از ملاحظه و توجه شما و جستجو و تحقیقات برای به دست اوردن بهترین سیستم ها و در نظر داشتن امکانات و واقعیت های آن.ما چند موضوع رابرای اشنا شدن شمابااین دسته محصولات به طور مختصر بیان می نماییم.

شاید یکی از سوالاتی که برای اپراتور ها و کاوشگران پیش آمده باشد این است که آیا فلزیاب ماهواره ای وجود دارد؟ کدام دستگاه ها از سیستم گنج یاب ماهواره ای استفاده میکنند ؟یا عملکرد فلزیاب ماهواره ای چگونه است؟ مسلما پاسخ خیر است !! در هیچ کشوری هیچگونه ماهواره ای فلزیاب شخص یا اختصاصی برای بخش غیر دولتی که افراد عادی بتوانند برای کاوش منابع زیر زمین مستقیم عمل نمایند وجود ندارد.

به احتمال فراوان از فروشنده های مختلف گفته های عجیب و غریبی در مورد دستگاه ماهواره ای فلزیاب شنیده اید. مثلا شخصی میگفت دستگاه فلزیاب لیزری وجود دارد که با فرستادن لیزر به نقاط مورد نظر و سپس ارسال اطلاعات به ماهواره محل دقیق دفینه را شناسایی می کند.

پیش از اینکه حرف های این افراد را باور کنید، کمی تحقیق کنید و از افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه دارند مشورت بگیرید تا گول این کلاهبرداران را نخورید. بهترین و پیشرفته ترین ماهواه های زمین شناسی در اختیار سازمان های فضائی ابر قدرت های جهان و کشور های بزرگ مانند آمریکا , روسیه و … است این ماهواره ها به دلیل آنکه اکثرا نظامی هستند !

برای ردیابی منابع و تحرکات در زیر زمین استفاده می شود ، و مسلما انتقال اطلاعات این سیستمهای ماهواره ای به بخش خصوصی غیر ممکن می باشد. اطلاعات مربوط به زمین شناسی و ماهواره های زمین شناسی که منابع را تا حد محدودی در سطح و عمق زمین تشخیص میدهد بر روی بعضی سایت های اینترنتی برای بررسی سطحی یا مشخص شدن محل عملیات قابل استفاده است که این اطلاعات بیشتر یافتن موقعیت خود فرد توسط سیستم خود برای خودش می باشد.

 

شرایط اخذ مجوز فلزیاب
new gif

بعضی از شرکت ها مانند ماینلب یا okm بصورت یک نرم افزار در سیستم خود قرار داده اند که پس از انجام عملیات لوح فشرده مورد نظر را از سیستم خارج و به داخل یک سیستم کامپیوتری متصل به اینترنت قرار داده و به مرکز در امریکا متصل شده و اطلاعات نقاطی را بر روی سطح زمین مورد بررسی قرار داده در کامپیوتر اپراتور مشاهده مینماید ولی این هم به این معنا نمی باشد که اپراتور بتواند از طریق فلزیاب ماهواره ای یک هدف معمولی یا شخصی یا گنج را کاوش نمود بلکه مانند یک سیستم جی پی اس موقعیت یاب میباشد که با نرم افزار طراحی شده با سیستم هماهنگ میگردد و با وجود این تکنولوژی نیز هیچ شخص یا سازمانی نمی تواند موقعیت اپراتور را ردیابی یا پیدا نماید.

همچنین شما میتوانید به خواندن مطالب زیر بپردازید.

فلزیاب

طلایاب

گنج یاب

این ماهواره ها به دلیل آنکه بصورت نظامی برای ردیابی منابع و تحرکات در زیر زمین بهره برداری میشوند انتقال اطلاعات این سیستم های ماهواره ای فلزیاب به بخش خصوصی و حتی خیلی از کشورهای دنیا مقدور نمی باشد.پس از این ماهواره ها جهت زمین شناسی ، تغییرات اقلیمی استفاده میشود ، و در موارد خاص تا حدودی منابع را در سطح و عمق زمین شناسایی میکند. به عنوان مثال در چند سال گذشته گروهی از باستان شناسان آمریکایی اعلام کردند که با استفاده از تصاویر ماهواره های ناسا موفق شدند ۱۷هرم گمشده را در زیر مناطق باستانی مصر کشف کنند که اکنون این تصاویر منتشر شده است..

تاکنون برپایه آخرین کشفیات باستان شناسی تصور می شد که حداقل ۱۴۰ هرم در سراسر مصر وجود دارند.. اکنون گروهی از باستان شناسان دانشگاه آالباما با استفاده از تصاویر مادون قرمز ماهواره های ناسا موفق شدند ۱۷ هرم گمشده دیگر را در مصر کشف کنند این تیم به منظور دستیابی به این نتایج، تصاویری را که ماهواره های ناسا از مدار ۷۰۰ کیلومتری باالی زمین با دوربینهای پر قدرتی که می توانند اجسام نقطه ای با قطر کمتر از یک میلیمتر را از بالای سطح زمین شناسایی کنند بررسی کردند.

که باز هم تاکید میشود کسی بجز دولت و افراد متخصص به این ماهواره ها دسترسی ندارند پس هیچ افشای اطلاعاتی در این زمینه صورت نمیگیرد و از طرفی فقط توانایی نشان دادن سطح زمین و اندکی پایین تر را دارند و امکان ندارد ماهواره ای فلزیاب بتواند درون زمین را نشان دهد . و هر شخص یا شرکتی این مطلب را عنوان دارد که فلزیاب هایشان به ماهواره فضایی وصل است دروغ است و جزو شرکت های تقلبی اند که سعی دارند از کمبود اطلاعات بعضی افراد در این زمینه سو استفاده کنند و آنها را متحمل پرداخت هزینه های فراوان کنند و در آخر بدون نتیجه این دوستان از این کار مایوس میشوند.

طبق گفته های بالا پس هیچگونه فلزیاب ماهواره ای اختصاصی که افراد عادی بتوانند برای کاوش منابع زیر زمین مستقیم عمل نمایند وجود ندارد. اطلاعات مربوط به زمین شناسی و ماهواره های زمین شناسی که منابع را تا حد محدودی در سطح و عمق زمین تشخیص میدهد بر روی بعضی سایت های اینترنتی برای بررسی سطحی یا مشخص شدن محل عملیات قابل بهره برداری میباشد .از سایر کاربردهای ماهواره ای فلزیاب بحث خاک شناسی و فرسایش خاک در زمینه کویر زدایی است.

برخی از تغییرات در لایه های بالایی زمین مانند غیر قابل نفوذ برای آب و بالا آمدن سطح آب در لایه های بالایی زمین، موجب تشکیل حالت باتلاقی و یا لایه های شور بر روی سطح زمین می شود و ادامه آن به تشکیل کویر و اراضی شور منجر می گردد. همچنین، در اثر از بین رفتن پوشش گیاهی، استفاده بی رویه از جنگل ها و مراتع و اقدام به شخمزنی در جهت شیب ها شرایط مناسبی را برای فرسایش خاک فراهم می آورد. از دیگر کاربردهای استفاده از ماهواره ها مربوط به علوم زمین شناسی و شناسایی گسل ها میباشد ، همچنین از این تصاویر جهت شناسایی معادن و منابع زیرزمینی همچون شناسایی انواع معادن ، نفت و … میباشد.
یک مثال دیگر از کاربرد ماهواره های فضایی که میتوان به آن اشاره کرد استفاده از این فن آوری در یافتن شهرهای گمشده است. به عنوان مثال ارچاک که یک باستان شناس معروف مصری است از زمان دریافت مدرک دکترای خود در سال ۲۰۰۵ تاکنون مکان هایی را با دقتی شگفت انگیز و با استفاده از تصاویر دریافتی از ناسا و ماهواره های تجاری کشف کرده است. برای نمونه او در مصر به یافتن بیش از ۳٫۱۰۰ سکونتگاه باستانی، هزاران گور، و جالب توجه این است– ۱۷ هرم که پیش از این کشف نشده بودند!– کمک کرده است.

exirbanner
exirbanner

شرکت فلزیاب اکسیر:

در شرکت فلزیاب اکسیر سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود،همچنین شرکت فلزیاب اکسیر به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت فلزیاب اکسیر انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت فلزیاب اکسیر به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن های تماس: 09122200779

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *