• تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
  • تلفن09122200779
  • آدرستهران_بزرگراه فتح_نبش فتح 9
قیمت فلزیاب ارزان

قیمت فلزیاب ارزان

Rate this post

قیمت فلزیاب ارزان: فلزیاب وسیله ای است برای شناسایی و یافتن فلزات در زمین، دیواره ها یا نقاط مختلف.

امروزه فلزیاب ها کاربرد و کارکردهای مختلفی دارند از جمله در صنعت نظامی،معدن یابی، ژئوفیزیک، کابل های مختلف و لوله های زمینی.

دستگاه های فلزیاب انواع مختلفی دارند.مانند فلزیاب پالسی، فلزیاب تفکیک دار، فلزیاب جی پی آر، فلزیاب تصویری و … ثبات و حذف ذرات در فلزیاب ها حرف اول را می زند. قیمت های فلزیاب بستگی به نوع آنها دارد همچنین در این بین ویژگی ها،مدل و مارک فلزیاب نیز تاثیری را نشان می دهد؛ بستگی به نوع کاربرد دستگاه های گنج یاب متفاوتی در بازار موجود است.

به طور معمول می توان گفت فلزیاب ها را در دسته هایی که در زیر نام برده شده تقسیم می شوند.

دفینه یاب ها ،

طلایاب ها ،

سکه یاب ها ،

فلزیاب های امنیتی ،

فلزیاب های صنعتی ،

فلزیاب های فنی ،

دستگاه های فلزیاب نظامی

و فلزیاب های بالستیکی

فلزیاب هایی هستند که مکان های مورد استفاده آنها متفاوت بوده و در محل های خاصی کاربرد دارند همچنین طراحی ساخت این فلزیاب ها ، مدار های الکترونیکی که از آنها ساخته شده اند نرم افزار و تجهیزات و مهم ترین مسئله نوع تکنولوژی ساخت فلزیاب ها همگی با هم فرق دارند.

new gif
new gif

مکان هایی که کاوش می کنند و ویژگی هایی که دارند و همچنین اعتبار و سابقه دستگاه هادر دسته های متفاوتی قرار دارند. به همین سبب در میان قیمت های فلزیاب ها به صورت جدی تفاوت هایی مشاهده می شود. بسته به مارک ، مدل و ویژگی های گنج یاب ها قیمت ها بالا و پایین هستند امروزه با توجه به شرایط اقتصادی همه به دنبال قیمت فلزیاب ارزان هستند.

به همین منظور دستگاه های دست ساز زیادی در ایران تولید و به نام های خارجی عرضه می شوند یا از دستگاه های فلزیاب خارجی کپی برداری کرده و به نام اصل می فروشند؛ این موضوع تبدیل به یک مشکل بزرگی در بین خریداران فلزیاب گردیده است. چند نکته در رابطه با نحوه تشخیص فلزیاب جعلی از اصل را در این مطلب عنوان میکنیم تا با احتیاط بیشتری دستگاه گنج یاب خود  را بخرید.

مورد اول شماره سریال دستگاه می باشد. تمام دستگاه های خارجی دارای شماره سریال هستند که این شماره سریال فلزیاب را می توان به تولید کننده ارسال کنید یا از طریق تماس تلفنی یا سامانه ویا هر پل ارتباطی که سازنده برای تشخیص اصالت دستگاه گذاشته می بایست استعلام کنید.

مورد دوم رنگ بندی دستگاه می باشد. آسان ترین راه برای تشخیص اصل یا جعل بودن دستگاه فلزیاب رنگ بندی می باشد. به ندرت پیش می آید که تولید کننده های دستگاه جعلی بتوانند دستگاه را به همان رنگ اصلی تولید و توضیع کنند.

شما می توانید این تست را از طریق تحقیق در اینترنت بدست آورید یا اگر از همکاران یا دوستان دستگاه اصل سراغ داشته باشید، تطبیق انجام داده و تشخیص دهید که رنگ های دستگاه چقدر به همدیگر  شبیه اند.

مورد سوم وزن فلزیاب می باشد. اپراتور باید توجه داشته باشد که دیسک های فلزیاب جعلی به دلیل استفاده از مواد تولیدی با کیفیت پایین “سبک وزن” هستند؛ این مورد را هم میتوانید با دیسک فلزیاب اصل تطبیق بدهید و بررسی کنید. آخرین مورد برای تشخیص فلزیاب جعل و اصل تست فلزیاب می باشد.

توجه داشته باشید که هر دستگاهی اعم از پالسی یا وی ال اف قدرت مشخصی دارد. شما هنگام خرید حق تست دستگاه را دارید و می توانید از فروشنده بخواهید دستگاه را برای شما تست و همچنین آموزش دهد.

لذا چنان که دستگاهی بنا بر ادعا هر عمقی که قرار بود کاوش کند را آیا می تواند واقعا کاوش انجام دهد؟

 پس برای خرید دستگاه با قیمت فلزیاب ارزان به این چند نکته توجه کافی داشته باشید. و قبل از خرید تحقیقات لازم را انجام دهید.

قیمت فلزیاب ارزان کلمه ایست که توسط اپراتور های فلزیاب در شبکه های اجتماعی بطور مداوم جستجو می شود و کاربران زیادی خواهان یافتن قیمت فلزیاب ارزان با کارایی بالا می باشند

فلزیاب ارزان و با کیفیت دارای یکسری خصوصیات مثبت و منفی می باشد . طلایاب ارزان و گنج یاب ارزان همگی طرفداران خاص خودشان را دارند اما از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی حکمت نیست فلزیاب های ارزان قیمت توانایی کاووش در اعماق بالا را ندارند و نمی توان از آنها برای کاربرد صنعتی و نظامی استفاده کرد.

اما میتوان بعنوان یک گنج یاب پیشرفته و شخصی به آن نگاه کرد.

فلزیاب اکسیر
فلزیاب اکسیر

شرکت فلزیاب اکسیر:

در شرکت فلزیاب اکسیر سعی شده تا بهترین دستگاه های روز جهان با بهترین تکنولوژی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش  به دست مشتری رسانیده شود، همچنین شرکت فلزیاب اکسیر به شما این اجازه رو میدهد تا قبل از خرید دستگاه مورد پسند خود را تست کرده و در صورت رضایت کامل آن را خریداری کنید،همچنین بعد از خرید از آموزش رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شما میتوانید کیفیت وکارایی هر کدام از طلایاب ها را در سایت ما دنبال کرده و خرید مطمئن و ارزان خود را از شرکت فلزیاب اکسیر انجام داده و از آموزشهای رایگان ما بهره مند شوید.

در شرکت فلزیاب اکسیر به شما بهترین دستگاه های بازارهای بین المللی معرفی میشود تا شما را برای یک خرید هوشمندانه  یاری نماید همچنین همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و خرید انواع دستگاها بوده تا شما را برای یک خرید مطمئن و ارزان یاری نمایند.

تلفن تماس09122200779

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *